יום חמישי, 22 בספטמבר 2011

התחלות חדשות


שנת הלימודים נפתחה.


הרבה הרבה התרגשות של התחלות חדשות:


היינו במפגש עם הגננת, רשמתי לצהרון, הלכתי לאסיפת הורים ראשונה בגן, התנדבתי לוועד, קנינו תיק חדש, רשמתי לחוג בלט, קניתי מתנה ליומולדת של החברה של הילדה, נפגשתי עם חברות הוועד, עשיתי קניות בסופר, קנינו נעלי ספורט חדשות, עשיתי כמה טלפונים בשביל הבוסית שלי, עשיתי כביסה, לקחתי חולצות של בעלי מניקוי יבש, לקחתי את החתול לחיסון אצל הווטרינר, בישלתי פסטה בולונז, הרמתי טלפון לחמותי לשאול איפה עושים את ראש השנה, סגרתי קצוות בעבודה, קניתי כמה דברים בסופרפארם, חשבתי שאולי אני אספיק לקבוע לקפה עם החברות...


ואז ירדו לי המים....


ורק אז התפניתי להתרגשות האמיתית של ההתחלה הכי חדשה.בן יפה נולד לי, אח חדש לבת שלי ויורש עצר לבעלי הגאה.


אחרי שהייתי כל כך עסוקה בלהספיק ולעשות דברים בשביל המשפחה, פתאום אני הייתי בפוקוס. טיפלו בי, שאלו אותי מה אני צריכה, כולם קרקרו סביבי, בדקו איך אני מרגישה והציעו לי עזרה.


ואז זה נגמר, והיינו צריכים לחזור הביתה.אני לא אשכח לחברות שלי את הרעיון הזה. חמש חברות ממש טובות החליטו לתת לי את הפינוק האולטימטיבי: סופשבוע במלון יולדות.


הגענו להדסה בייבי ביום חמישי אחר הצהריים. השתחררנו מבית החולים בצהריים וישר עברנו למלון. נכנסנו למלון, עשינו צ'ק אין, הבאתי את הקטנצ'יק לתינוקייה, אמרתי שלום יפה לבעלי ו...הלכתי לישון. כמה ישנתי שם! אני זוכרת שקראו לי להניק, ושעזרו לי לרחוץ אותו, אבל בעיקר אני זוכרת את עצמי שוקעת לתוך המיטה ולתוך עולם החלומות.


בשישי בערב בעלי והילדה הגיעו להיות אתנו. היה מרגש נורא להיות כולנו יחד, אבל עדיין הייתי גמורה מעייפות, אז אחרי ארוחת ערב הם נסעו הביתה, התינוק עבר אל האחיות בתינוקייה ואני חזרתי לישון.


אני יכולה להגיד שבשבילי, לא יכול היה להיות דבר יותר מדהים מזה – כמה שקט, כמה פרטיות, כמה זמן לעצמי. בחיים אני לא לוקחת את זה לעצמי, וגם לא הייתי חושבת על זה בעצמי, אם לא הייתי מקבלת את המתנה מהחברות. למה? כי אנחנו לא יודעות לפרגן את זה לעצמנו.


אז קחו טיפ ממני – תנו לחברה שלכם או לעצמכם את המתנה הכי מדהימה – לילה אחד, או שניים או שלושה בבית מלון ליולדות.


ואם כבר, אז אני ממליצה בחום על הדסה בייבי

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה